Villeroy & Boch  arrow  Urbantones

Obklad a dlažba Villeroy & Boch Urbantones

Séria obkladov a dlažieb Villeroy & Boch Urbantones svojou farebnou škálou imituje ranné slnečné lúče dopadajúce na vápencové útesy Severného a Baltského mora. Táto hra svetla vytvára fascinujúcu farebnú schému od béžových a teplých sivých tónov po tmavé odtiene imitujúce tieň. 

villeroy-boch-urbantones-1.jpg

Dlažbu Villeroy & Boch Urbantones si zakúpite TU

Obklad a dlažba Villeroy & Boch Urbantones sa vyrába v deviatich prírodných odtieňoch. Medzi ne patrí dlažba Villeroy & Boch Urbantones White- biela, Villeroy & Boch Urbantones Old white- stará biela, Villeroy & Boch Urbantones Lime white- vápnovo biela, Villeroy & Boch Urbantones Light grey- svetlošedá, Villeroy & Boch Urbantones Medium grey- sivá, Villeroy & Boch Urbantones Grey- šedá, Villeroy & Boch Urbantones Dark grey- tmavošedá, Villeroy & Boch Urbantones Mocca-hnedá, Villeroy & Boch Urbantones Anthracite- antracit.

Všetky farby zo série obkladov a dlažieb Villeroy & Boch Urbantones sú dostupné v rozmeroch 60x60 cm, 30x60 cm, 30x30 cm, 15x60 cm, 15x15 cm, 10x30 cm a taktiež v rozmere 5x5 cm vytvárajúcom mozaiku

villeroy-boch-urbantones-2.jpg

 

Zaujímavý interiér si môžete vytvoriť kombináciou dekorov s prírodnými motívmi spolu s mozaikami a pruhovanými dekormi. 

Dlažba Villeroy & Boch Urbantones sa vyrába s povrchovou úpravou Vilbostone. Patentovaná technológia Vilbostone znamená, že počas výrobného procesu dochádza k vyplňovaniu mikropórov v dlažbe, čím sa štruktúra povrchu uzatvára a vzniká kvalitný povrch, ktorý je ľahšie udržiavateľný, odolný voči škvrnám a nečistotám. Dlažba Villeroy & Boch Urbantones je vyrobená z kvalitného materiálu gres, ktorý zodpovedá nemeckej kvalite.

Medzi charakteristické vlastnosti dlažby Villeroy & Boch Urbantones patrí mrazuvzdornosť, tonalita (neopakujúci sa vzor, prírodný výzor) či rektifikácia (hrany sú zabrúsené s vysokou presnosťou, čo umožňuje pokladanie dlažby s úzkou špárou -min 1mm, ktorá pôsobí veľmi elegantne).

(Ak  v našej ponuke nenájdete niektorý z rozmerov, vyžiadajte si u nás cenovú ponuku)


Táto kategória je prázdna. Informujte sa na dostupnosť telefonicky alebo nám napíšte email!

 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
Vyhľadajte produkt podľa názvu