Villeroy & Boch  arrow  

Obklad a dlažba Villeroy & Boch Lodge Wall

Obklad a dlažba Villeroy & Boch Lodge Wall kombinuje krásu dreva s kvalitným nemeckým dizajnom.  Drevo je materiál, ktorý vo svete dizajnu nikdy nezanikne, a preto je séria Villeroy & Boch Lodge Wall vždy aktuálna a pripravená zaujať nielen milovníkov prírody, ale aj tých, ktorí si chcú vyčarovať útulný a moderný domov.

villeroy-boch-lodge-wall.jpg

Dlažbu Villeroy & Boch Lodge Wall si zakúpite TU

Veľkoformátový obklad Lodge Wall s rozmerom 30x90 sa vyrába v troch farbách – Villeroy & Boch Lodge Wall White – biela, Villeroy & Boch Lodge Wall Creme – krémová a Villeroy & Boch Lodge Wall Grey – sivá. Ideálny efekt dosiahnete vďaka mozaike v troch prevedeniach – Villeroy & Boch Lodge Wall Brown Multicolour – viacfarebná hnedá, Villeroy & Boch Lodge Wall Grey Multicolour – viacfarebná šedá a Villeroy & Boch Lodge Wall Multicolour – viacfarebná šedo-hnedá.

villeroy-boch-lodge-wall-2.jpg

 

Výhodou série obkladov a dlažieb  Villeroy & Boch Lodge Wall je, že pri ich výrobe sa používa patentovaná technológia Ceramic Plus a Vilbostone Plus. Obe technológie spoločnosti Villeroy & Boch zaručujú jednoduchú údržbu a čistenie.

villeroy-boch-lodge-wall-1.jpg

Táto kategória je prázdna. Informujte sa na dostupnosť telefonicky alebo nám napíšte email!

 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval