Villeroy & Boch  arrow  Halston

Obklad a dlažba Villeroy & Boch Halston

Dlažba Villeroy & Boch Halston je dokonalou imitáciou dreva. Výnimočnosť dlažby Halston spočíva v kombinácii jedinečného dizajnu dreva a odolnosti materiálu gres. Dlažba Villeroy & Boch Halston je na pohľad na nerozoznanie od tradičnej drevenej podlahy, no svojou trvácnosťou ju výrazne prevyšuje.

villeroy-boch-halston-1.jpg

Dlažbu Villeroy & Boch Halston si zakúpite TU

Dlažba Halston od výrobcu Villeroy & Boch sa vyrába v šiestich farebných prevedeniach v tradičných odtieňoch dreva. V sérii Halston sa nachádza dlažba Villeroy & Boch Halston Ivory– slonová kosť, dlažba Villeroy & Boch Halston Silver- strieborná, dlažba Villeroy & Boch Halston Tobacco- tabak, dlažba Villeroy & Boch Halston Greige- hnedá, dlažba Villeroy & Boch Halston Brown- tmavohnedá, dlažba Villeroy & Boch Halston Coal black- čierna.

Dlažba Villeroy & Boch Halston je výnimočná aj vďaka svojmu autentickému vzhľadu, a to vďaka zamatovo hladkému povrchu velvetYwood, ktorý je inovatívnou technológiou výrobcu Villeroy & Boch. Táto technológia použitá pri sérii dlažieb Halston dodáva dlažbe matný odlesk imitujúci voskované drevo.

villeroy-boch-halston-3.jpg

Ďalšou výhodou je, že dlažba Villeroy & Boch Halston sa vyrába s povrchovou úpravou Vilbostone. Patentovaná technológia Vilbostone znamená, že počas výrobného procesu dochádza k vyplňovaniu mikropórov v dlažbe, čím sa štruktúra povrchu uzatvára a vzniká kvalitný povrch, ktorý je ľahšie udržiavateľný, odolný voči škvrnám a nečistotám. Dlažba Villeroy & Boch Spotlight je vyrobená z kvalitného materiálu gres, ktorý zodpovedá nemeckej kvalite. 

Dlažba Villeroy & Boch Halston sa vyrába v typických podlhovastých parketových formátoch 30 x 120 cm, 20 x 120 cm, 22,5 x 90 cm a taktiež v malých rozmeroch 2,5 x 15 cm vyskladaných do mozaiky. V sérii sa nachádza taktiež dekor Halston, ktorým môžete imitovať šikmú pokládku.

villeroy-boch-halston-2.jpg

Medzi charakteristické vlastnosti dlažby Villeroy & Boch Spotlight patrí mrazuvzdornosť, tonalita (neopakujúci sa vzor, prírodný výzor) či rektifikácia (hrany sú zabrúsené s vysokou presnosťou, čo umožňuje pokladanie dlažby s úzkou špárou -min 1mm, ktorá pôsobí veľmi elegantne).

(Ak  v našej ponuke nenájdete niektorý z rozmerov, vyžiadajte si u nás cenovú ponuku)

 

Táto kategória je prázdna. Informujte sa na dostupnosť telefonicky alebo nám napíšte email!

 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
Vyhľadajte produkt podľa názvu