Predstenové WC systémy Geberit

Použitie predstenového WC systému je nevyhnutné v prípade, že plánujete montáž závesného WC. Takéto riešenie patrí v dnešnej dobe k štandardu a je vyhľadávané medzi mnohými zákazníkmi. Výhodou závesnej WC misy je ľahšie čistenie v okolí WC s čím súvisí zvýšená hygiena vo Vašej kúpeľni. 

Predstenové inštalačné systémy

V našej ponuke nájdete tiež komplet závesné WC zostavy, ku ktorým netreba nič viac dokupovať. Väčšina týchto WC setov obsahuje predstenový inštalačný systém, závesnú WC misu, WC sedátko, ovládacie tlačítko a izolačnú dosku.

Komplet závesné WC zostavy

Pri výbere inštalačného systému Geberit potrebného k realizácii závesnej montáže WC rozhoduje konštrukcia nachádzajúca sa za plánovaným závesným WC. Ak sa závesným WC nachádza masívna konštrukcia, murovaná alebo betónová stena, v tom prípade Vám k montáži závesnej WC misy postačí predstenový inštalačný systém Kombifix. V prípade, že plánujete montáž do ľahkej konštrukcie akou je napr. sadrokartónová konštrukcia, potrebujete inštalačný modul Duofix. Ak rekonštruujete WC v bytovom jadre a za závesnou WC misou sa bude nachádzať šachta s rozvodmi, je potrebné k montáži závesnej WC misy použiť predstenový systém Geberit Duofix Special s bočným kotvením.

Komplet závesné WC zostavy podľa druhu montáže


 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval