Ohrievače vody - bojlery  arrow  

Bojler Eliz

Slovenská firma Eliz založená v roku 1991 poskytuje prvotriedne produkty, dobrú cenu, kvalitný servis a skvelú záruku. Ohrievače vody Eliz sú považované za ohrievače najvyššej kvality a môžeme prehlásiť, že ide o najspoľahlivejšiu značku na bojlery v SR. Ohrievače vody sú vhodné všade tam, kde potrebujete ušetriť vodu a elektrickú energiu. Spájajú v sebe úsporu a vysoký užívateľský komfort.

Zásobníkový ohrievač vody sa používa na ohriatie a skladovanie ohriatej pitnej vody. Zabezpečuje stabilnú teplotu vody a jednorázovo pokrýva vysokú spotrebu vody. Pri odpustení alebo poklese teploty vody v zásobníku, bojler vodu dohreje pri malej energetickej náročnosti.

Rozlišujeme zásobníky vody s priamym a nepriamym ohrevom.

V našej ponuke kombinovaných bojlerov nájdete aj ohrievače vody označené ako „Zelená línia“, ktoré využívajú alternatívne zdroje. Zameriavajú sa na ochranu životného prostredia a obnoviteľné zdroje energie. 

Ohrev teplej vody v zásobníkovom ohrievači vody s priamym ohrevom nie je závislý od kúrenia, pretože jeho súčasťou je výhrevné teleso.

Kombinovaný bojler znamená, že vyhrieva aj elektricky, aj z vonku, napríklad z kotla na tuhé palivo alebo z plynového kotla. Bojler Eliz podľa objemu


 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval