Industriálne kúpeľne

Industriálne kúpeľne

Nadčasový, moderný, originálny… Presne taký je industriálny štýl, v ktorom sa odteraz môže niesť aj Vaša nová industriálna kúpeľňa. V tejto kategórii nájdete všetko, čo potrebujete na vytvorenie dokonalej industriálnej kúpeľne.

Kliknite na niektorú podkategóriu:


industrialne-kupelne.jpg

 

Poradíme Vám, aké sú hlavné znaky industriálneho štýlu a taktiež akým spôsobom môžete jednotlivé znaky dostať do vysnívanej kúpeľne v industriálnom štýle.

1. Betónové povrchy, odtiene čiernej, hnedej, sivej 

•  V kategórii čierna sanita, nájdete čierne WC, čierne umývadlá, čierne voľne stojace vane a taktiež betónové umývadlá na dosku v rôznych farebných prevedeniach typických pre industriálny štýl

• Aby sa industriálna kúpelňa odlíšila od tej klasickej, nemôžu v nej chýbať čierne vodovodné batérie, ako napr. čierne umývadlové batérie, čierne sprchové batérie, čierne hydromasážne panely a sprchové zostavy. Jednoducho ak hľadáte čierne batérie do kúpeľne, u nás si určite vyberiete

2. Kovové, oceľové konštrukcie najčastejšie v typických čiernych farbách

• Výrazné čierne kovania typické pre industriálny štýl Vám ponúkame v podobe čiernych sprchových kútov s čiernymi profilmi a kovaním. Jednotlivé produkty nájdete v kategórii čierne sprchové kúty.

• Oceľové prvky sa môžu nachádzať taktiež na nábytku. Zaujímavým prvkom vo Vašej kúpeľni môžu preto byť dosky pod umývadlo s čiernou alebo bielou oceľovou konštrukciou.
Všetky dostupné rozmery a farebné prevedenia samotných dosiek nájdete v sekcii industriálny nábytok .


 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
Vyhľadajte produkt podľa názvu