Ocenenia

overene-zakaznikmi.pngKupelne Sanita - návštevnosť


V tomto obchode práve nakupuje: 7 Zákazníkov
11 Veľkoodberatelia
 
Duravit

Duravit

Duravit je od roku 1817 popredný nemecký výrobca sanitárnej keramiky. Jeho výrobky sú špecifické hlavne svojim dizajnom a kvalitou, ktorá zabezpečí dlhú životnosť. Okrem sanitárnej keramiky vyrába firma Duravit aj akrylátové vane. Moderný nadčasový vzhľad je zabezpečený hranatým tvarom so zaoblenými rohmi. Aj keď žijeme v dobe technológií produkty Duravit, ktoré spĺňajú vysoké nároky na dizajn a zároveň funkčnosť sú vyrábané ručne. Výrobca Duravit využíva výrobné metódy, ktoré chránia prírodné zložky, ba dokonca všetky materiály, ktoré sa využívajú sú recyklovateľné aj vďaka tomu získala firma Duravit certifikát za ochranu životného prostredia.


Ak zariaďujete kúpeľňu a chcete, aby vyzerala nadčasovo a minimalistiky, odporúčame pozrieť série výrobcu Duravit. Ak si vyberiete celú kúpeľňu z jednej série, je zaručené, že produkty budú k sebe ladiť a vy tak získate dokonalý vzhľad kúpeľne.

Duravit série

D-Code

Durastyle

Starck

Durasquare

Luv

Vero


Ak hľadáte kúsok, ktorý vo vašej kúpeľni vynikne a dodá jej výnimočný vzhľad, pozrite si celú našu ponuku umývadiel, vaní a WC, ktoré firma Duravit vyrába.

Duravit podľa výrobku

Umývadlo

Vane

WC 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval