Creavit

Creavit

Výrobca Creavit je spolu s niektorými talianskymi výrobcami dizajnovej keramiky známy dodávaním sanitárnej keramiky do exkluzívnych *****hotelov v Turecku a Taliansku, ale aj do domácností pre celú EU. Svoje výrobky vyváža do viac ako 60 krajín. Značka Creavit spája kvalitné a ekologické produkty s dobrou cenou. Spolupracuje s dizajnérmi z celého sveta a nie nadarmo dostala ocenenie za dizajn.

WC+bidet 2v1 vhodný do malej kúpeľne

Creavit ponúka ideálne riešenie pre inštaláciu bidetu do malej kúpeľne.

Systém WC+bidet 2v1 je jedným z unikátnych výrobkov spoločnosti Creavit. Ide o WC misu doplnenú o bidetovú trysku, ktorú veľmi ľahko napojíte na zdroj vody pomocou bežnej dizajnovej flexihadice. Ovládanie vody môže byť podomietkovou pákovou batériou, podomietkovým ventilom, rohovým ventilom alebo podomietkovou termostatickou batériou.

Creavit WC+bidet 2v1 podľa druhu montáže

Závesné WC bidety

Závesný WC+BIDET sa inštaluje na predstenový inštalačný modul. Odporúčame pozrieť ponuku predstenových modulov značky Geberit.

Kombinované WC bidety

Kombinované WC bidety nepotrebujú žiadne stavebné úpravy.

Creavit WC+bidet 2v1 podľa typu splachovania

WC bidety v našej ponuke majú úsporné splachovanie 3/6 l. Pre ešte vyššiu hygienu si pozrite našu ponuku WC bidetov Rimless, čiže bez oplachového okruhu. Kombinácia toalety a bidetu v jednej keramike Vám ušetrí nielen miesto, ale aj peniaze, pretože príplatok za bidet je oproti bežnému WC len minimálny.

Creavit WC+bidet 2v1 odporúčané príslušenstvo

Creavit WC sedátka
Podomietkové batérie

Predstenové moduly

Rozdelenie WC+bidet 2v1 podľa typu:


 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
Vyhľadajte produkt podľa názvu