Ocenenia

overene-zakaznikmi.pngKupelne Sanita - návštevnosť


V tomto obchode práve nakupuje: 23 Zákazníkov
7 Veľkoodberatelia
 
Vzorové kúpeľne a Inšpirácie  arrow  

Dvojumývadlo so skrinkou

Ak zariaďujete priestrannejšiu kúpeľňu, určite neoľutujete, ak sa rozhodnete pre dvojumývadlo so skrinkou. Tento typ umývadla oceníte, ak máte viacčlennú rodinu a poznáte tie chvíle, keď sa všetci tlačia pri jednom umývadle. Dvojumývadlo Vám zabezpečí krajší štart do dňa, nakoľko sa vyhnete ranným hádkam a stresom v kúpeľni :).  Skrinka pod umývadlom, ktorá je súčasťou dvojumývadla so skrinkou, je praktickým riešením, poskytuje dostatok úložného priestoru a vypĺňa inak stratený priestor pod umývadlom.

Prejsť na produkty vzorovej kúpeľne dvojumývadlo so skrinkou

Dvojumývadlá so skrinkou sa vyrábajú vo viacerých rozmeroch, najštandardnejším je však dvojumývadlo so šírkou 120 cm. Výhodou dvojumývadla je, že má predpripravené dva otvory pre batériu, čím získate v kúpeľni dve plnohodnotné umývadlá. Na vzorovej fotografii môžete vidieť závesnú skrinku s dvojumývadlom v klasickom bielom prevedení. Zaujímavým riešením je taktiež kombinácia bielej farby s bokmi skrinky vo farbe wenge. Pohodlný manipulačný priestor pred umývadlom je vytvorený vďaka skoseniu, čo umožňuje príjemnejší postoj. Úložný priestor v skrinke je riešený pomocou štyroch zásuviek s praktickým organizérom. Samozrejmosťou je aj systém automatického dovierania.
V kúpeľni určite nesmie chýbať zrkadlo, ktoré vyznie najlepšie ak prebieha pozdĺž celého dvojumývadla. Preto sme pre Vás vybrali elegantné zrkadlo so šírkou 120 cm. Zrkadlo je osadené v hliníkovom ráme a je vybavené úsporným LED osvetlením, vďaka čomu sa zrkadlo stáva veľmi praktickým.

Dvojumývadlo so skrinkou je ideálne riešenie pre viacčlenné rodiny!

Ak sa Vám táto vzorová kúpeľna páči, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi vypracujeme cenovú kalkuláciu na jednotlivé produkty, ktoré potrebujete na vytvorenie rovnakej alebo podobnej kúpeľne.

Táto kategória je prázdna. Informujte sa na dostupnosť telefonicky alebo nám napíšte email!

 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval