Ocenenia

overene-zakaznikmi.pngKupelne Sanita - návštevnosť


V tomto obchode práve nakupuje: 12 Zákazníkov
6 Veľkoodberatelia
 
Retro kúpeľne

Retro kúpeľne

Retro kúpeľne

Retro štýl môžeme v dnešnej dobe pozorovať vo viacerých oblastiach, či už ide o životný štýl, módu, architektúru alebo interiérový dizajn. Retro znamená návrat do päťdesiatych až sedemdesiatych rokov dvadsiateho storočia. Význam slova nám napovedá, že je to krok späť, avšak v skutočnosti ide o aktuálny štýl, ktorý je celosvetovo „IN“.
Interiér v štýle retro sa nezaobíde bez retro kúpeľne. Preto sme do našej ponuky zaradili to, čo Vám u nás chýbalo - retro umývadlá, retro WC, retro vane, retro sprchové kúty, retro  batérie, retro nábytok do kúpeľne, retro kúpeľňové doplnky, ale aj retro kúpeľňové obklady a dlažby. Nakupujte u nás a vytvorte si retro kúpeľňu podľa Vašich snov.


Snívate o retro štýle a neviete ako na to?

Poradíme Vám.

Vyberajte si zariaďovacie predmety s metalickým alebo strieborným povrchom.  Ak ste odvážnejší, siahnite po zlatej či bronzovej. Tieto výrazné farebné prevedenia skombinujte s farbami, ktoré sú typické pre retro štýl. Nebojte sa kombinovať viacero farieb.
Medzi typické farby pre retro štýl patrí:
svetlošedá, tmavošedá, horčicovo žltá, olivovo zelená, modrá, oranžová, jasná červená, bledofialová, pastelová žltá, tehlová...

 


 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval