Rako  arrow  Tulip

Obklad a dlažba Rako Tulip

Už samotný názov série prezrádza, že vďaka sérii Rako Tulip, sa môže Vaša kúpeľňa premeniť na kvetinový záhon. Obklad a dlažbu v príjemných farbách Rako Tulip biela, Rako Tulip oranžová, Rako Tulip hnedá a Rako Tulip modrá si môžete hravo doplniť o inzertá s motívom kvitnúceho tulipánu.

rako-tulip-3.jpg

Dlažbu Rako Tulip si zakúpite TU

Inzerto Rako Tulip s tulipánom nie je jedinou dekoráciou, ktorá môže zdobiť Váš obklad. Séria Rako Tulip ponúka taktiež pruhovaný dekor, ktorý kombinuje základnú farbu obkladu s perleťovou a bielou. Ďalšou z možností, ako sa pohrať s návrhom obkladu, je použitie mozaiky v základných farbách. Obklad Rako Tulip sa vyrába v rozmere 20 x 40 cm. V tomto rozmere je taktiež inzerto Rako Tulip. Listela Rako Tulip má rozmer 4,3x40 cm. Mozaika Rako Tulip vyskladaná z obdĺžnikov 2,5x7,5 cm má celkový rozmer 30x30 cm. Aby Vaša kúpeľňa hrala jedným tónom, v ponuke sa nachádza taktiež dlažba Rako Tulip s rozmerom 33x33 cm.

rako-tulip.jpg

Obklad a dlažba Rako Tulip má hladký matný povrch a vďaka mrazuvzdornosti môže byť použitá nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Dlažba Rako Tulip hnedá sa vyznačuje odolnosťou proti opotrebovaniu PEI 3 – je určená pre podlahy vystavené častejšiemu znečisteniu, ako sú byty, rodinné domy (s výnimkou vstupných priestorov), predsiene, lódžie, balkóny, chodby, kuchyne v bytoch, hotelové izby, sanitárne a terapeutické miestnosti v nemocniciach.

rako-tulip-2.jpg

Dlažba Rako Tulip oranžová sa vyznačuje odolnosťou proti opotrebovaniu PEI 4 – je vhodná pre podlahy s intenzívnejšou frekvenciou chodcov a silnejším znečistením, ako sú priestory správnych budov, chodby hotelov, obchodné miestnosti a kancelárie.

Táto kategória je prázdna. Informujte sa na dostupnosť telefonicky alebo nám napíšte email!

 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
Vyhľadajte produkt podľa názvu