Ocenenia

overene-zakaznikmi.pngKupelne Sanita - návštevnosť


V tomto obchode práve nakupuje: 7 Zákazníkov
6 Veľkoodberatelia
 
Schock drezy

Drezy Schock

Kuchynské drezy Schock majú jedinečné vlastnosti. Sú vyrobené z kvalitného materiálu – CRISTADUR, ktorý je patentovaný spoločnosťou Schock.

- CRISTADUR vytvára funkciu ochranného štítu. Vďaka tomu sú kuchynské drezy Schock o 40 % nárazuvzdornejšie oproti ostatným granitovým drezom. Sú pevnejšie a odolnejšie voči škrabancom a nárazom.
- CRISTADUR zabezpečuje o 85 % ľahšie umývateľný povrch granitových drezov. Vlhkou handričkou jednoducho odstránite vodný kameň, odolné škvrny a usadeniny.
- CRISTADUR vytvára vďaka integrovaným iónom striebra 100 % antibakteriálny povrch. Baktérie sú likvidované už v ich zárodku, a tak neohrozujú zdravie Vašej rodiny.

Patentované technológie kuchynských drezov Schock:
-PROHYGIENIC 21- patentovaná kvalita povrchu, ktorá na základe testov získala certifikát, Vám zaručí, že pracovné prostrediekuchynského drezu bude čisté a bezpečné. Pro hygienic 21 vytvára nepriaznivé prostredie pre mikróby, čím zabezpečuje hygienicky čisté prostredie kuchynského drezu

-INDUTHERM=Luxusný doplnk pre vášnivých kuchárov - Technológia Indutherm znamená,že odkvapkávacia plocha vytvára náhradu za výhrevnú zásuvku. Dokáže sa ohriať až na 50 °C, vďaka čomu budú taniere počas prípravy jedla predhrievané. Ďalšou výhodou je, že vďaka sálavému teplu sa riad po umytí vysuší oveľa rýchlejšie.
Technológia Indutherm je ponúkaná pri vybraných modeloch Cristadur. V prípade záujmu o kuchynský drez s technológiou Indutherm nás neváhajte kontaktovať.

Patentovaná technológia tvorby zmesi zo špeciálne zaguľatených kremičitých pieskov dosahuje najvyššiu kvalitu povrchu. Značka Schock je istotou medzi výrobcami granitových drezov.
 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval