My Way, Paradyz  arrow  Vivida Blue

Paradyz Vivida Blue obklad, dlažba

Obklad Paradyz Vivida Blue je séria stenových dlaždíc modrej farby. Je určený na použitie v kúpeľni či v kuchyni. Obklad sa vyrába v rozmere 30 x 60 cm v dvoch rôznych povrchoch - Paradyz Vivida Blue struktura- štruktúrovaný a Paradyz Vivida Blue lesklý.

paradyz-vivida-zelena.jpg

Obklad Paradyz Vivida Blue si zakúpite TU

 

V našej ponuke sa nachádza taktiež dlažba Paradyz Vivido Bianco s matným povrchom. Dlažba sa vyznačuje stupňom oteruvzdornosti 4, preto je vhodná do priestorov s intenzívnejšou prevádzkou a výraznejším znečistením, ako sú priestory správnych budov, chodby hotelov, kancelárie a iné.

paradyz-vivida-kuchyna.jpg

Séria Paradyz Vivida ponúka okrem nebeskej modrej aj ďalších šesť farebných prevedení. Vďaka nim sa Váš interiér môže stať radostným a optimistickým miestom, v ktorom vždy načerpáte tú správnu energiu.  Rozsvieťte si Váš domov neónovou ružovou, oranžovou, fialovou či zelenou farbou. Všetky farby môžete kombinovať s klasickou bielou alebo čiernou farbou presne podľa Vašich predstáv. Pohrať sa môžete aj s kvetovými dekormi, insertami s kuchynským motívom a štrukturálnymi dlaždicami.

paradyz-vivida-listela.jpg

Pozrite si preto tiež:
Obklad Paradyz Vivida Bianco - biely, obklad Paradyz Vivida Giallo - žltý, obklad Paradyz Vivida Nero - čierny, obklad Paradyz Vivida Rosa - ružový, obklad Paradyz Vivida Verde - zelený, obklad Paradyz Vivida Viola - fialový


Táto kategória je prázdna. Informujte sa na dostupnosť telefonicky alebo nám napíšte email!

 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
Vyhľadajte produkt podľa názvu