My Way, Paradyz  arrow  Antico

Paradyz Antico obklad, dlažba

Séria Paradyz Antico predstavuje návrat do minulosti, ktorý sa v dnešnej dobe snaží dosiahnuť mnoho dizajérov pri realizácii moderných interiérov. Už z názvu Antico vyplýva, že v tejto kolekcii nájdete obklad a dlažbu, vďaka ktorej privediete do Vášho domova rustikálnu atmosféru.

paradyz-antico-2.jpg

Obklad Paradyz Antico si zakúpite TU


Obklad Paradyz Antico Bianco Vám umožní vytvoriť dojem bielych, nie celkom hladkých štruktúrovaných stien.  Biely obklad Paradyz Antico si môžete oživiť dekorom zo série Paradyz Antico Blue, Paradyz Antico Red alebo mozaikou Paradyz Antico Bianco. Paradyz Antico Blue a Paradyz Antico Red predstavuje modrý a červený dekor s jemným kvetovým vzorom, inšpirovaným španielskou majolikou. Obklad Paradyz Antico sa vyrába s lesklým povrchom v rozmeroch 20x60 cm a je určený pre použitie v interiéri (kúpeľňa, obývacia izba).

paradyz-antico-3.jpg

Ak sa k takémuto obkladu pridá surová drevená Paradyz dlažba s názvom Paradyz Arke, vytvorí sa dokonalý kontrast vytvárajúci zaujímavý priestor. Dlažba Paradyz Arke má matný povrch a vyrába sa v troch rôznych farebných kombináciach s rozmerom 45x45 cm.
Dlažba sa vyznačuje vlastnosťou, ktorá dodáva každej dlaždici jedinečný vzhľad. Táto vlastnosť sa nazýva tonalita a znamená neopakujúci sa vzor, prírodný výzor. 

paradyz-antico.jpg

Paradyz dlažba zo série Arke je charakterizovaná stupňom oteruvzdornosti PEI 3. Tento stupeň znamená, že dlažba Paradyz Arke  je vhodná pre podlahy, ktoré sú vystavené častejšiemu znečisteniu, napr. v rodinných domoch a bytoch, s výnimkou vstupných miestností.

Vďaka mrazuvzdornosti sa dlažba Paradyz Arke môže použiť v interiéri aj v exteriéri.


Táto kategória je prázdna. Informujte sa na dostupnosť telefonicky alebo nám napíšte email!

 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
Vyhľadajte produkt podľa názvu