Ocenenia

overene-zakaznikmi.pngKupelne Sanita - návštevnosť


V tomto obchode práve nakupuje: 2 Zákazníkov
13 Veľkoodberatelia
 
Aquatek vane

Aquatek vane

Aquatek je slovenský výrobca najmä sprchových kútov, no je známy aj vďaka svojim voľne stojacim vaniam z akrylátu alebo liateho mramoru. Spája trend, kvalitu a dostupnú cenu.
Voľne stojace vane sú dominantou väčších kúpeľní a stanú sa pýchou celého domu. Preto ak chcete niečím vyniknúť, tak je to práve inštalácia voľne stojacej vane. K voľne stojacim vaniam je možné nainštalovať vysokú stojánkovú barériu. Taktiež sa dajú uložiť k stene alebo k múriku, do ktorého môže byť nainštalovaná klasická batéria alebo viacprvková vaňová batéria. Voľne stojaca vaňa potrebuje prípravu vedenia potrubia a je pre bežných inštalatérov náročnejším orieškom, ale výsledok stojí za to.
Na našej stránke nájdete okrem akrylátových vaní a vaní z liateho mramoru aj iné materiály ako quaryl alebo smaltované oceľové vane. Nezabudnite si k vani vybrať vhodný spôsob napúšťania. K dispozícii sú rôzne typy vaňových batérií v kombinácii s rozličnými typmi spŕch. Pre vaše úplné pohodlie odporúčame dokúpiť vaňové príslušenstvo, ako napríklad podhlavníky či madlá.

Pri čistení vane nepoužívajte prostriedky obsahujúce abrazívnu zložku, mohla by poškodiť povrch vane. Taktiež môžu vaňu poškodiť aj pomôcky na čistenie s drsným povrchom.

Ak zriaďujete novú kúpeľňu alebo nie ste stopercentne rozhodnutý či vaňa alebo sprchový kút, neváhajte si pozrieť ponuku sprchových kútov a dverí značky Aquatek

Aquatek vane podľa materiálu:


 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval