Ocenenia

overene-zakaznikmi.pngKupelne Sanita - návštevnosť


V tomto obchode práve nakupuje: 2 Zákazníkov
7 Veľkoodberatelia
 


Volajte tel. 033 77 33 333 Piešťany

O nás

about-innovative.png

Špecializujeme sa na stredne-vyššiu triedu a luxusný sortiment za dostupné ceny pre každého. Naši obchodníci vám dokážu, že aj s obmedzeným rozpočtom dokážete realizovať špičkovú kúpeľňu a interiér. S výberom tovaru a technickými otázkami Vám radi pomôžu naši predajcovia, ktorí sa každý deň vzdelávajú v ponúkanom sortimente.

Čo nás odlišuje od konkurencie?

about-us-1408181-1192691.pngPridaním dvoch nových produktov do ponuky eshopu vymazávame jeden zo starších nepredávaných produktov. Takto zabezpečujeme, aby naša ponuka bola stále "fresh" a obsahovala to najlepšie na trhu. Naša 10 ročná tradícia sa preto neprejavuje v kvantite ale v kvalite a Vy si vďaka tomu vyberáte iba z top produktov dostupných v EU.

Kde nás nájdete?

Sme vám osobne k dispozícii na adrese www.kupelne-sanita.sk, Hodžova 22, 921 01 Piešťany. Na tejto adrese máme kancelárie, kde Vám naši obchodníci radi poradia s výberom tovaru. V kanceláriach však nemáme žiadnu vzorkovňu ani vystavený tovar. Po dohode s obchodníkom si však môžete Vami objednaný tovar osobne vyzdvihnúť priamo u nás. Externé sklady máme po celom Slovensku. V nich môžete tovar po objednaní osobne odoberať. Viac v sekcii Kontakt,

 

Mapa Piešťan

 

EUROSTORES s.r.o., Hodžova 22, 921 01 Piešťany

Internetový obchod Kúpeľne & Sanita je prevádzkovaný spoločnosťou EUROSTORES s.r.o.

Tip pre Vás

download.png

Prax ukazuje, že nákup najlacnejšieho dostupného tovaru na trhu nestojí vždy najmenej. Lacné poľsko-čínske produkty z veľkých supermarketových reťazcov sú náročné na inštaláciu, zvyšujú hodinové náklady na prácu, zvyšujú náklady na strane údržby a čoskoro ich budete musieť vymeniť. Lacné vybavenie do kúpeľne z PL Marketu sa oplatí len luďom, ktorí plánujú rýchly predaj nehnutelnosti. Ak kupujete pre seba, nakupujte overený tovar od nás. Radi vám poradíme s výberom.


Čo ponúkame?

Medzi naše top produkty patria vane, sprchové kúty, kúpelňový nábytok, umývadlá a WC zostavy. Ponúkame tiež kúrenárský sortiment lepších značiek - kotly (plynové, elektrické, na tuhé palivo), radiátory a ohrievače vody. Vzhľadom na veľké množstvo produktov dostupných na trhu vyberáme len najzaujímavejšie výrobky a značky. Ak v našej ponuke nenájdete to, čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať.  Na vyžiadanie sme schopní dodať Vám akýkoľvek tovar.

 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval