V tomto obchode práve nakupuje: 1 Zákazník
90 Veľkoodberatelia
 
Villeroy & Boch  >  Spotlight

Obklad a dlažba Villeroy & Boch Spotlight

Séria obkladov a dlažieb Villeroy & Boch Spotlight sa nesie v puristickom štýle. Puristický štýl je čistý a dáva dôraz na detail. Typické pre puristický štýl a preto aj pre obklady a dlažby Spotlight je potláčanie farebnosti.

villeroy-boch-spotlight-1.jpg

Dlažbu Villeroy & Boch Spotlight si zakúpite TU

 

Medzi obkladmi a dlažbami zo série Spotlight nájdete elegantné farby, ktoré  hrajú tón v tóne, čím vytvárajú krásne akcenty s priestorom pre jemné tvary a dekorácie. Kombinovať môžete Villeroy & Boch Spotlight White - biela, Villeroy & Boch Spotlight Light grey- bledošedá, Villeroy & Boch Spotlight Grey- šedá, Villeroy & Boch Spotlight Light grey- bledošedá, Villeroy & Boch Spotlight Greige- hnedá, Villeroy & Boch Spotlight Anthracite- antracit.

Zaujímavé kombinácie je taktiež možné vytvoriť kombinovaním matných a lesklých obkladov a dlažieb Villeroy & Boch Spotlight. Rozhodujúcim faktorom pri výbere povrchu je účel miestnosti, v ktorej bude dlažba položená alebo samotný vkus. Svoje miesto pri obkladaní nájdu taktiež jednotlivé dekory s jemnými prírodnými vzormi.

villeroy-boch-spotlight.jpg

V sérii Spotlight nájdete rôzne rozmery obkladov a dlažieb. Veľkoformátovú dlažbu Villeroy & Boch Spotlight 40x120 cm je možné kombinovať s rozmermi 80x80 cm, 60x60 cm, 40x80 cm, 30x60 cm a s mozaikami 5x5 cm a 2,5x15 cm. V prípade, že niektorý z rozmerov nenájdete v našej ponuke, neváhajte nás kontaktovať.

Dlažba Villeroy & Boch Spotlight sa vyrába s povrchovou úpravou Vilbostone. Patentovaná technológia Vilbostone znamená, že počas výrobného procesu dochádza k vyplňovaniu mikropórov v dlažbe, čím sa štruktúra povrchu uzatvára a vzniká kvalitný povrch, ktorý je ľahšie udržiavateľný, odolný voči škvrnám a nečistotám. Dlažba Villeroy & Boch Spotlight je vyrobená z kvalitného materiálu gres, ktorý zodpovedá nemeckej kvalite.

villeroy-boch-spotlight-2.jpg

Medzi charakteristické vlastnosti dlažby Villeroy & Boch Spotlight patrí mrazuvzdornosť, tonalita (neopakujúci sa vzor, prírodný výzor) či rektifikácia (hrany sú zabrúsené s vysokou presnosťou, čo umožňuje pokladanie dlažby s úzkou špárou -min 1mm, ktorá pôsobí veľmi elegantne).

(Ak  v našej ponuke nenájdete niektorý z rozmerov, vyžiadajte si u nás cenovú ponuku)

Táto kategória je prázdna. Informujte sa na dostupnosť telefonicky alebo nám napíšte email!