V tomto obchode práve nakupuje: 2 Zákazníkov
90 Veľkoodberatelia
 
Villeroy & Boch  >  Mineral Spring

Obklad a dlažba Villeroy & Boch Mineral Spring

Obklady a dlažby Villeroy & Boch Mineral Spring sú navrhnuté s prírodným motívom. Vďaka tomu je možné pomocou obkladu Mineral  Spring vytvoriť prostredie, v ktorom sa človek cíti príjemne. Prírodné farby a motívy pôsobia na ľudí upokojujúcim dojmom, a preto je séria obkladov a dlažieb veľmi obľúbená.

mineral-spring-1.jpg

Dlažbu Villeroy & Boch Mineral Spring si zakúpite TU

 

Obklad a dlažba Mineral Spring sa vyrába v štyroch prírodných farbách:
Villeroy & Boch Mineral Spring Nature white- nature biela, Villeroy & Boch Mineral Spring Beige- béžová, Villeroy & Boch Mineral Spring Grey- šedá, Villeroy & Boch Mineral Spring Greige- hnedá.

Dlažba Villeroy & Boch Mineral Spring má matný povrch. Obklad Villeroy & Boch Mineral Spring si môžete vybrať s matným ale aj s lesklým povrchom a ľubovoľne ho kombinovať.
Dlažba a obklad zo série Mineral Spring je detailne navrhnutá tak, aby pôsobila autentickým prírodným dojmom.

mineral-spring-2.jpg

 

Dlažba a obklad Villeroy & Boch Mineral Spring sa vyrába v dvoch štvorcových formátoch 60x60 cm45x45 cm, v dvoch obdĺžnikových formátoch 30x60 cm, 20x60 cm a ponúka taktiež mozaiku s rozmerom 5x5 cm. V prípade, že niektorý z rozmerov nenájdete v našej ponuke, neváhajte nás kontaktovať.

Dlažba Villeroy & Boch Mineral Spring sa vyrába s povrchovou úpravou Vilbostone. Patentovaná technológia Vilbostone znamená, že počas výrobného procesu dochádza k vyplňovaniu mikropórov v dlažbe, čím sa štruktúra povrchu uzatvára a vzniká kvalitný povrch, ktorý je ľahšie udržiavateľný, odolný voči škvrnám a nečistotám. Dlažba Villeroy & Boch Spotlight je vyrobená z kvalitného materiálu gres, ktorý zodpovedá nemeckej kvalite. 

mineral-spring-4.jpg

 

Medzi charakteristické vlastnosti dlažby Villeroy & Boch Spotlight patrí mrazuvzdornosť, tonalita (neopakujúci sa vzor, prírodný výzor) či rektifikácia (hrany sú zabrúsené s vysokou presnosťou, čo umožňuje pokladanie dlažby s úzkou špárou -min 1mm, ktorá pôsobí veľmi elegantne).

(Ak  v našej ponuke nenájdete niektorý z rozmerov, vyžiadajte si u nás cenovú ponuku)

Táto kategória je prázdna. Informujte sa na dostupnosť telefonicky alebo nám napíšte email!